وعده فروشی ترامپ به جماعت خواب!؟


ترامپ اللهی ها دلخوش به یه روسپی خانه دار

مردکی که از آخوندها حرامزاده تر است فردی که با وعده های سرخرمن به جماعت باد می فروشد.
درست دولت قبل آمریکا با رژیم ساخت و پاخت داشت ،ترامپ وعده داد بیاد همه بچه آخوندها و انگل زاده ها را از آمریکا بیرون می کند اما چهار سال گذشت فرزندان لاریجانی و نوبخت آقا تهرانی بچه های طویله بهارستان بیرون نشدند گردنشان کلفت تر شد در ویلاهای گرانقیمت برلی هیلز لس آنجلس خوش می گذرانند در دانشگاهها درس می خوانند پول های غارت شده را در بیزینس آمریکا گسترش می دهند!؟
بلاد اختلاس پرور کانادا و انگلیس هم از این قاعده مستثنی نیستند آنجا نیز انگل زاده های رژیم فاسد دیکتاتوری در آرامش پول های غارت شده مردم ایران را صرف زندگی مرفح شان می کنند،تنها تفاوت با ایالات متحده آمریکا اینکه دولتمردان این کشورها مصاحبه و حرف های پوشالی عوام پسند نزده و چراغ خاموش اهداف استثمارطلبانه خویش را در قبال ایران جلو می برند.
وعده فروختن را که رژیم آخوندی چهل و دو سال است که انجام داده اند اینکه یکی مثل ترامپ بیاید حرف های از روی باد معده بزند و فردا روز از نو روزی از نو چه ثمری برای مردمی تا خرخره گرفتار غرق در بیکاری، بی پولی ،گرانی و تورم دارد!؟
ترامپ و مشاوران اش دائم از اعمال تحریم و فشار بر حکومت سخن می گویند!خب که چه شود دارو و مایحتاج مردم بیچاره وارد نشود شما فکر می کنید همین فلاکت و گرفتاری هم برای خامنه ایی ،فرزندان اش و سایر سران حاکمیت خواهد بود؟
بایست بگویم زهی خیال باطل این از خدا بی خبرها شده تمام نفت و گاز ،منابع ایران را هدیه کنند تا در کوتاهترین زمان ممکن از چین ،روسیه ،ترکیه ،آلمان از تجهیزات پزشکی و دارو گرفته تا بهترین نوع خوراک و پوشاک به دست شان خواهد رسید.
این مردم هستند که هزینه سنگین تحریم و فشارها را می دهند آخوندها که کک شان هم نمی گزد.
آری ترامپ از همان جنس آدم های سیاه باز با شعارهای پوپولیستی همان ریاکاری که در آبان ۹۸در اوج اعتراضات مردم برای رهایی از رژیم ظلم و استبداد که دائم در توئیتر و فضای مجازی دم از حمایت از مردم ایران و فشار به رژیم ایران می زد اما در پس پرده و میدان عمل تیم مشاوران اش در زوریخ سوئیس مشغول مذاکره و تبادل زندانی بودند!؟
حال هم به ادعای چندین روزنامه عمانی مشغول مذاکره با طرف ایرانی است !خب این چه حمایتی است که از یک سو با سران حکومت دیکتاتور مذاکره و ساخت و پاخت می کنی و از آن سو وعده پوشالی حمایت می دهی!؟
صد البته پرواضح است با توجه وجود آرشیو فضای رسانه ایی ترامپ بارها در توئیتر خود و مصاحبه هایش خواستار براندازی رژیم فاسد دیکتاتوری حاکم بر ایران نیست بلکه بیشتر بدنبال تامین شدن منافع و اهداف کشور متبوع اش آمریکا می باشد.
این چنین رفتارهایی تنها از سوی افراد چند شخصیتی برمی آید .
هنوز فراموش نکردیم چه نمایش مضحکی برای دیدار با دیکتاتور کره شمالی راه انداخت ،آخرش چه شد؟مردم کره شمالی از شر کیم راحت شدن یا وضعیت فقر و معیشت شان بهبود یافت!؟پرواضح است هیچ اتفاقی رخ نداد.
ترامپ و کلا غربی جماعت اگر لازم باشد روزی در صحرای حجاز دشداشه عربی می پوشند رقص شمشیر می کنند تا با انعقاد قراردادهای چندصدمیلیون دلاری سلاح و جنگ افزار کارخانجات کشورشان را به عرب جماعت غالب کنند. و بسته به شرایط استراتژیک هر منطقه ایی رنگ عوض کنند ،حاضرند میلیون ها نفر مردم کشورهای جهان سوم قربانی اهداف شان شود.
اینکه در کشورهای با حکومت دیکتاتوری چه می گذرد ،چه جنایت های در زندان ها و اعتراضات رخ می دهد برای امثال ترامپ ذره ایی اهمیت ندارد بلکه منافعی است که از این کشور به سمت کشورشان سرازیر می شود حال کره شمالی ،افغانستان ،ایران یا هرجای دیگر….
سال ۹۶وعده اینترنت ماهواره ایی رایگان برای مردم ایران داد!کسی نپرسید امریکا ۳۲۸میلیونی با ۵۰ایالت و دهها اپراتور مخابراتی که از مردم اش از ۲۵تا۷۰دلار ماهانه هزینه اینترنت می گیرند ترامپ را به چهار میخ خواهند کشید یک دقیقه از جیب مردم مالیات دهنده بخشندگی کند.
چه تفاوتی بین وعده فروش های رژیم با ترامپ که برای یک روز رهبر دیکتاتور کره شمالی را بغل می کشد و فردا روز برای میلیون ها دلار فروش سلاح دشداشه می پوشد و در صحرای حجاز رقص شمشیر می کند!؟
تنها راه نجات اتحاد خود مردم است نه غرب نه سلطنت نه نوکران دلار پرست..

حمید جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.