قاضی منصوری اگر خودکشی کرد،پس اینترپل کشک است!

چگونه و کدام منطقی بپذیریم که پلیس اینترپل یک فروند جت اختصاصی نداشته و نتوانسته اند یک مجرم تحت تعقیب را با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی مستقیم در حتی بدترین شرایط اپیدمی کرونا به ایران بازگردانند
وظیفه پلیس اینترپل در این مواقع چه بود است ؟
اما تا آنجا که مطاله داریم و در قوانین این نیرو مندرج است هیچ دادستان و قاضی نمی تواند شیوه نگهداری و حفاظت مجرمان را تعین نماید !
شاید طراحان این خیمه شب بازی مردم را کم عقل می پندارند که این آخوند که در آلمان بسر می برد چطور سر از رومانی و از کشورهایی که پایگاه باندهای تبهکاری و مافیاست سر در بیاورد؟
کدام دادستانی اجازه می دهد مجرم تحت تعقیب آزادنه در هتل اتاق بگیرد تا زمان مناسب به کشور مبداء ارجاع شود پس اینترپل چه کاره است و حفاظت فیزیکی در کدام ارکان این نیرو قرار دارد؟
دنیا به این فکاهی خواهد خندید چطوری مجرم فراری درست در ایامی که تحت محافظت باشد اجازه می دهند اقدام به خودکشی کند اگر این فرضیه حقیقت داشته باشد باید به ریش دستگاه عریض و طویل پلیس اینترپل خندید.
دو روز از قتل ،خودکشی آخوند رشوه بگیر گذشته است.هیچ فرد یا رسانه ایی نتوانست تصویری از جنازه اش در صحنه یا هنگام حمل اکیپ پزشکی قانونی نه دیده و یا رسانه ایی نشده است!
آخوند منصوری فردی نسبتا بلند قد بود و آن چه در تصاویر و افرادی که او را از نزدیک دیده اند می توانند شهادت دهند حداقل ۹۰کیلو وزن داشت !؟
در تمام تصاویر انتشار یافته تنها دو مامور حمل جسد در کیسه ایی نشان داده می شود که با توجه شکل حمل جنازه هیچ نشانی از جنازه قاضی منصور ی وجود ندارد.

چند فرضیه در مورد این حادثه بسیار نزدیک به واقعیت است و آن مواردی که در رسانه ها مطرح می شود بیشتر حدس و گمان یا بهتر بگوییم که رژیم بعد از رسوایی معاون اجرایی رئیس دستگاه قضایی ایران طراحی و رسانه ایی کرد.
موضوع نخست اینکه با توجه به تحریم ها و بسته شدن راههای انتقال پول برای سیاست های سران قدرت ایران افرادی امثال آخوند منصوری بهترین گزینه می باشند تحت عنوان اختلاس گر سوری که اموال را با خود به خارج ایران انتقال می دهند و بعد دریافت درصد و پورسانت خود به کانادا یا کشورهایی از این شکل که حامی سرمایه های هنگفت و کثیف می باشند رفته به بیزینس و زندگی خود در فضایی جدید ادامه می دهند.خاوری ،معاون ساق رئیسی در آستان قدس دو نمونه از این افراد هستند!

دلیل اصلی هم اینکه هیچ خطری این افراد را تهدید نمی کند این است که با سیاست و برنامه های رژیم کاملا هماهنگ می باشد هیچ گافی نیز بعد خروج از خویش باقی نمی گذارند و همین باعث می شود نه تحت تعقیب باشند و نه خطر استرداد آنها را تهدید می نماید!؟فرضیه ای دیگر در باب کشته شدن آخوند منصوری قابل اتکا و به حقیقت نزدیک تر است که بعد آغاز جلسات رسیدگی به تخلفات اکبر طبری،مشایخ و سایر متهمین این پرونده و بازگو نمودن زاویای متعدد این پرونده برخی از سران رژیم از جمله صادق لاریجانی که این فسادها در دوره او رخ داده است برای پاک کردن صورت مسئله و اینکه آبروریزی بزرگ نظام را بیش از پیش زیر فشار و سوال می برد،تمام تلاش خود را بکار بردن تا با اقدام به حذف فیزیکی امثال منصوری جریان این فساد و رشوه خواری را به انحراف کشیده و بسرعت پرونده را مختومه کنند!؟

برای رسیدن به هدف در حذف فیزیکی هم باند ترور رژیم که سالهای گذشته در اروپا فعالیت می کردند و در این سالها بخاطر پیگیری های دولت های غربی فعالیت شان محدود و متوقف شده است،بنابراین راه بهره بردن از شبکه های مخوف مافیایی اروپای شرقی که تبحر خاصی از قاچاق انسان و اعضای بدن تا فروش موادمخدر و آدم ربایی دارند کار را برایشان آسان تر می کند و با اجیر کردن یکی از دهها باندهای مافیایی کار را جلو بردند!
آری آنهایی که ساکن اروپا هستند بخوبی درک می کنند از چه سخن می گوییم اکثر کارهای پرمنفعت و پر سود در انحصار اتباع اروپای شرقی خلاصه می شود.
نتیجه گیری این می شود که شایعه خودکشی و پرتاپ شدن آخوند منصوری را هیچ عقل سلیمی تا مادامی که جنازه اش را در برابر دوربین ها قرار ندادند نخواهند پذیرفت این که یک کیسه نهایت ۴۰کیلویی را در کیسه حمل جنازه از هتل محل اقامت آخوند منصوری به عنوان جسد خارج نمودند سند محکمی برای ادعاهای رژیم نخواهند پذیرفت.
زیرا از شکل ترفندها و حقه بازی ها در دنیای حکومت های فاسد دیکتاتوری به وفور دیده شده است ،دست آخر هم امثال طبری یا مشایخ بر طبق سناریوی طراحی شده جلو ببرند یک فرد بی گناه را به دار می کشند و ایشان هم با حجم گسترده از بیت المال و رشوه های بی حساب و کتاب به یکی از کشورهای غربی رفته و با تغییر چهره به زندگی تازه ادامه می دهد و حکایت قضات فاسد و فساد رشوه و ارتشاع در ایران تا مادامی که این رژیم فاسد حاکم است به حیاتشان ادامه می دهند!؟

حمید جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.