آقای روحانی پول یک جعبه لیمو وام دادن افتخار ندارد!

شرم آور است که حسن روحانی با وقاحت اعلام می کند برای حمایت از اقشاری که در دوران سخت کرونا نیاز به حمایت دارند،وام ۱و۲ میلیونی پرداخت می شود!؟
گستاخی هم حد و مرزی دارد که تو و هم پالان ات آن مرزها را دریدید در حالیکه اکثر کشورهای دنیا بسته های حمایتی و معیشتی به مردمان اش ماهانه می پردازند تا در خانه بمانند تا زنجیره ویروس کرونا قطع شود ،تو بی شرم آیا خبر داری پولی که از به عنوان وام حرف میزنی تنها پول یک جعبه ۲۵کیلویی لیمو است ؟

بخوبی می دانیم بخاطر هزینه هایتان در عراق،سوریه ،فلسطین ،یمن ،حزب الله لبنان و فرزندان و وابستگانتان که پول ها را غارت می کنند مانند بسیاری از کشورها که به هشتاد درصد جمعیت خود حقوق می دهند حمایت کنید.
اما نکته مهم و ملموس این روزهای جامعه ایران و شرایط سخت معیشت مردم و توان کم خرید حداقل چهل میلیون از مردم ایران نیازمند حمایت های معیشتی حداقل تا پایان قطع زنجیره کرونا می باشند.
دنیا و سازمان جهانی بهداشت بارها در آمارها تعداد مبتلایان و فوت شدگان را رسانه ایی می کردند و شما وقیحانه تا بعد افتضاح انتخابات منکر شدید تا صحنه خیمه شب بازی تان خالی نماند که با حضور کم مردم دست آخر هم تیرتان به سنگ خورد و رسوا شدید!
چقدر شما و همه سران حاکم بر ایران بی شرف هستید،درست همان روزهایی که دنیا خود را برای کرونا آماده می کرد،سعی کردید برای کشاندن نوکران و چاکران خود به خیابان ها در روز منهوس بیست ودوم بهمن و سه اسفندماه وجود ویروس کرونا را کتمان کردید!؟
برای عرض چاکری و اثبات نوکری خود و هم قطارانتان به چین کمونیستی طلب های چینی بدون کنترل هواپیماهای ماهان متعلق به سپاه در حال تردد بودند و درست بزنگاهی که هیچ ایرلاینی مسافر چینی از فرودگاه استانبول نمی پذیرفتند ماهان سه پرواز در روز به آنها خدمت رسانی نمود!
درک این بندگی هم بسیار ساده است زیرا اگر چین نفت مفت ایران را نخرد و گوشه چشم اش را از رژیم بردارد آن روز شما به تقویم تاریخ سنجاق خواهید شد.
طلب های ایغور چینی که رایگان مشغول آموزش خرافات دینی بودن و تعداد زیادی از آنها بخاطر تردد بین قم و چین حامل ویروس بودند را برای ترویج خرافات دینی و توسعه افکار نخ نما به سرتاسر ایران فرستادید و این ویروس را رواج دادید!؟
بجای قرنطینه قم و شهرهای پر خطر و مراکز مذهبی که هسته اصلی شیوع بود مقاومت کردید،تا کار به مرحله بحران نرسید از پذیرفتن عمق فاجعه امتناع کردید.

آری زمانی که ثروت مردم ایران صرف سیاست های غلط سیستم در سوریه،عراق،یمن و حزب الله لبنان می شود و یا بعد از کشته شدن قاسم سلیمانی ۲۰۰میلیون دلار از صندوق ذخیره ارزی برای جنگ افروزی بیشتر به سپاه قدس داده می شود همین می شود که در این بحرانها هزینه سنگین اش را مردم می پردازند!
البته حق هم دارید وقتی برای هریک از اعضای لشکر فاطمیون افغانستانی که برای اهداف مداخله جویانه شما ماهیانه ۲تا۲.۵میلیون حقوق پرداخت می کنید و این جدا از مبلغ بسته های مواغذایی ماهانه و دیه دوبرابری در صورت کشته شدن است.
آقای حسن فریدون روی سخن بنده و همه مردم درد کشیده ایران با تو همه سران رژیم است خوب می دانیم و آگاه هستیم دین و مذهب دکانی برای تو و همه آنهایی است که چهل است مملکت رو گروگان گرفتید و مشغول چپاول هستید.
خدا و پیغمبر هم وجود ندارد که اگر داشت شما از کرده خود ترسیده و تغییر رویه می دادید،اما یقین داریم از تاریخ را نخوانده اید حداقل یک بار اسامی پینوشه،موسلینی،مبارک ،بن علی ،و آخری صدام حسین زیاد به گوشتان خورده است.

دیر و زود دارد اماسوخت و سوز ندارد نوبت همگی شما هم خواهد رسید منتظرتان هستیم……

حمید جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.