کیمیا علیزاده خوراک تبلیغاتی،استعدادی که به پایان سلام کرد!؟

هیچ کجای دنیا یک قهرمان ورزشی ،استعداد یا هنرمند برای بهتر شدن شرایط و یا به قول خانم علیزاده آرامش برای مهاجرت به گزینه پناهندگی فکر هم نمی کند چه برسد که با مشاوره فرد یا جریانی خاص که در پی استفاده تبلیغاتی ،سیاسی هستند به معنای واقعی اقدام به این کار کند!؟
در بین ورزشکاران و هنرمندان این روزها کم نیستند آنهایی که با بهره گیری از شهرت و جایگاه خود به آسانی نوشیدن یک لیوان آب پاسپورت خود را به کشور مورد نظر داده و ایشان نیز در کوتاه ترین زمان ممکن اقامت آن سلبریتی ،ورزشکار را صادر نمودند.
چهره های مطرح ورزش،هنر که این روزها که تعدادشان کم نیست دائم در حال رفت و آمد بین ایران و کشور تابعیت دوم خویش هستند و همزمان مشغول امور تخصصی و بیزینس خود می باشند.

همیشه می گویند مرد (زن)سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد،از همان بیانیه نخست کیمیا علیزاده تا مصاحبه مطبوعاتی روز گذشته تکواندو کار سابق ایران بخوبی نشان داد تمام دیالوگ هایش ساخته و پرداخته آن فرد یا گروهی است که در پی اهداف خویش او را طعمه قرار دادند و بقول خودش اگر دنبال آرامش بود چرا پناهندگی؟ رژه اسپانسرها در پشت سر او و همسرش بیانگر واقعیت دیگری بود!
آن گروه که تخصص در امور بیزینس و اسپانسرینگ دارند خود می دانند بعد عقد قرارداد فرد تحت قرارداد دیگر اختیارش دست خودش نیست،زیرا حامی مالی می گوید در کدام امکان حضور یابد و کجا نرود،موارد زیادی دیده شده است که حتی درباره نحوه لباس پوشیدن هم دخالت می کنند!؟

این موارد مورد بحث با آرامشی که کیمیا علیزاده سخن گفت در تناقض است.
بخش دیگر کنفرانس مدام حرف از این بود که در حق اش جفا شده است!سوال اینجاست که به عنوان یک ورزشکار هفده ساله بعد از کسب برنز معادل جایزه طلا پاداش گرفت ،دریافت سه حواله خودرو از شرکت های خودروسازی داخل،یک واحد تجاری در بهترین مرکز تجاری کرج،چندین هکتار زمین در هشتگرد،یک واحد آپارتمان نمی توان نام اش را جفا گذاشت زیرا در همین ایام جوان هایی داریم مستعد که برای ثبت یک پروژه معطل پنج میلیون پول است!؟
اینکه شرایط مدیریت ورزش و حاکمیت ایران شرایط فاجعه باری را ایران تجربه می کند،اما بیان برخی مطالب از قبیل زن ستیزی و مجبور کردن ایشان به دروغ گویی جای بحث زیادی دارد.
در همان شرایط زن ستیز چطور به او فرصت پرچم داری کاروان ورزشی ایران در یک رویداد بزرگ بین المللی معنی اش چیست؟
از سوی دیگر اگر مانند ساعی ،میراسماعیلی ،دبیر،رضازاده اجازه و حواله واردات خودرو گران قیمت ،یا چند رانت بزرگ داده می شد همه چیز سیستم مدیریت ایران گل و بلبل بود!؟
کیمیا علیزاده بارها عنوان کرد مجبورش کردند علیرغم میل باطنی دروغ بگوید،اما نگفت از بعد از المپیک در هر برنامه ورزشی،مناسبتی که از سوی تهیه کننده دعوت میشد هیچگاه از محتوا و موضوع بحثی به میان نمی آورد و اولین سوال این بود که چند سکه یا چند میلیون وجه نقد می دهید تا دعوت را بپذیرم!؟
شاید برای مردم جالب باشد کیمیا علیزاده که برای گرفتن پناهندگی و دانه درشت نشان دادن خودش از حق انتخاب و پوشش حرف می زند از بعد المپیک ریو تا آخرین حضورش در تلویزیون ایران معادل دو تا هشت سکه دریافت کرد!؟
با یک حساب سر انگشتی ایشان در مجموع ۱۳۱سکه دریافت کرد،در برنامه فرمول یک علی ضیاء که مناسبت روز زن بود این فرد با همسرش حضور پیدا کرد و بخاطر هشت سکه دائم از محاسن پوشش زن حجاب و عفاف مانند بلبل سخن گفت!؟
سوال اینجاست همه مدیران،تهیه کنندگان برنامه ها اسلحه روی شقیقه اش گرفتن که از حجاب و عفافی که این روزها از آن بیذار است تعریف و تمجید کند!

او می توانست طمع نکند و برق سکه ها مجبورش نکند به آنچه اعتقاد ندارد پشت کند نه بگوید تا حرف های امروزش را باور کنیم.
نکته اینجاست که بسیاری از جماعت سلبریتی حرف و عمل شان تضاد بسیاری دارد تا روزی که امکانات و منافع مالی مد نظرشان تامین شود حکومت و مدیران حاکم بهترین هستند و روزی که خواسته هایشان اجابت نشود سیستم آلوده و ظلم و ستم زیاد است…..
با خودتان صادق باشید مردم را کفایت می کند…..

حمید جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.