شٲن ایران را به لجن کشیدند بازهم بیخیال نمی شوند!؟

اینکه مدیریت بلد نباشی پول مربی را بدهی بعد که مربی قهر می کند شب بازی با اعضای هیئت مدیره و کاپیتان تیم بروی جلوی برج محل سکونت مربی دو ساعت یک لنگ در هوا معطل بمانی شاید گوشه چشمی بی اندازد تا بیاید و مذاکره کند این یعنی خودت و یک کشور را خار و ذلیل کردی آقایان مدیر تو که نمی توانی با یک استعفاء به مردم شجاعت و وجدان کاری ات را نشان بدهید.


حکایت رفتن استراماچونی مربی استقلال در نگاه نخست برای هواداران و اهالی فوتبال در داخل شاید تعجب برانگیز و پر ابهام باشد،اما حقیقت ماجرا یک امر کاملا اصولی در زندگی یک شهروند اروپایی است.


ساده تر بگویم شما اگر در اروپا زندگی می کنید و آن کشور دارای سیستم شفاف مالیاتی است تمام درآمدهای سفید افراد حقیقی و حقوقی در سیستم بانکی بایست مبداء و مشخص داشته باشد.یعنی فرد حتی یک یورو درآمد سفید دارد مشخص از چه حسابی و از کدام کانال وارد گردش مالی اش شده است!
بر طبق همین فرمول ساده شهروند اروپایی مالیات درآمد اش را پرداخت میکند در غیر اینصورت هر گونه واریز و انتقال وجه بدون معرفی مبادی ورود و خروج مصداق پول سیاه یا پولشویی تلقی خواهد شد و مجازات سنگین زندان برای فرد در نظر گرفته می شود.

استراماچونی سرمربی استقلال از ایران خارج شد

حال مدیرعامل استقلال با سینه ایی ستبر در رسانه میلی می گوید ما پول مربی را با چند پاسپورت مختلف از طریق صراف معتمد ریز کرده به حساب مربی واریز می کردیم!؟
شاید روزی که تاج رئیس فدراسیون پنج ستاره برای التماس و پرداخت حقوق مربی تیم ملی شش نفر را رهسپار استانبول کرد کسی از بالادستی ها او را بازخواست نکردند که با وجود ساختمان و دستگاه عریض و طویل فدراسیون فوتبال چرا باید بروید بروکسل در سفارت قرارداد امضاء کنید، در استانبول مذاکره کنید!؟
چقدر همه چیزمان به هم می آید

حمید جباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.