صدای شهید قذافی برای ایران

عکسی که میبینید از سخنرانی شهید”معمر قذافی” در سومین روز آشوب های لیبی است. روزنامه های لجن “فیگارو” و “گاردین” و دیگر روزنامه ها شایع کرده بودند که قذافی از لیبی گریخته است. اما به یاد دارم که در سومین روز آشوب های لیبی بود که از رسانه های عربی به صورت مستقیم سخنرانی قذافی را در میدان خضرا طرابلس دیدم. یادم است قذافی مشتش را گره کرده بود و در ابتدا گفت:
“پاسخ خوبی به آنها دادید. پاسخ به اجنبی. پاسخ به روزنامه های سگ”
منظورش فیگارو ، لوموند و گاردین و … بودند. قذافی گفت:
“من فرار نکرده ام. میبینید من در میدان خضرا و در میان شما مردم هستم تا روز موعود. من می ایستم تا مانند جدم عبدالسلام بومنیار شهید شوم”
اما آنچه که خیلی مهم بود این بود که قذافی گفت:
“از نفت دفاع کنید. از صنایع و اموال عمومی لیبی دفاع کنید”

متاسفانه هرگز این سخنان قذافی در رسانه ها برجسته نشد. قذافی ۴۲ سال به لیبی خدمت کرد. او می دانست مسئله نفت است و غربی ها برخی از سران قبائل را در لیبی دیده و به آنها وعده قدرت و ثروت داده اند. ناتو و سارکوزی بی شرف سلاح در لیبی خالی نمودند و با مزدوران لیبی را ویران و تاکنون نفت را به غارت برده اند. اما امروز در ایران چه شده و چه باید کرد؟؟؟
براندازی و انقلاب بهانه ای شده است تا عده ای تجزیه طلب در داخل و خارج به همراه اوباش و منفعت طلبان و عده ای مانند “عمار ملکی” و “مهدی جلالی تهرانی” سخن از تخریب اموال عمومی به بهانه مبارزه با رژیم سخن بگویند و عده ای دیگر از اپوزوسیون هم همچنان خود را بفریبند و همه تخریب ها و آتش کشیدن پمپ بنزین ها را کار رژیم بنامند.
حواس همه ما باشد که امروز چه میگوییم و چه مینویسیم. این یکی دو روز سپری خواهد شد اما ،گفتار و نوشتار ما در تاریخ ثبت خواهد شد. صدای قذافی را بشنویم و از نفت و اموال عمومی کشور محافظت نماییم. اجازه ندهیم عده ای مزدور و سگ به بهانه براندازی رژیم ایران را براندازی کنند و به لیبی پسا قذافی مبدل نمایند.

مازیار شکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.