تجزیه طلبان و اپوزوسیون پاچه گیر

مازیار شکوری فعال سیاسی در رابطه با اتفاقات اخیر وزرشگاه یادگار امام تبریز و در جریال مسابقه فوتبال تراتور و استقلال در کانال تلگرام خود نوشت:
در پی شعارهای تجزیه طلبانه وطن فروشان در استادیوم تبریز و بر افراشتن پرچم های ترکیه و ایران شمالی، روزنامه ینیشفق ترکیه خبری از این فاجعه را منتشر نموده است. در پی این خبر برخی در فضای مجازی پاچه رژیم حاکم بر ایران را گرفته اند که چرا رژیم حاکم اعتراض رسمی خود را به دولت ترکیه اعلام نمی دارد. همچنین یکی از فعالان سیاسی خارج از کشور که همیشه جزو بازیکنان ثابت تلویزیون “من و تو” است در فیسبوک خود مدعی شده است جلوی تجزیه ایران را خواهیم گرفت. اما نکته قابل توجه اینکه رژیم حاکم بر ایران چه با آن موافق باشیم و چه مخالف از ابتدای انقلاب به سرکوب جریان های تجزیه طلب پرداخته است. سرکوب توطئه کردستان در اوایل انقلاب، سرکوب جریان “خلق عرب” و آل شبیر خاقانی در خوزستان از این دست سرکوب ها بوده اند. نکته مهم اینکه:

۱. اینان که امروز در دفاع از تمامیت ارضی پاچه رژیم را گرفته اند ۴۰ سال است که از سرکوب جریان های تجزیه طلب مسلح به عنوان استبداد و جنایت در رسانه ها یاد نموده و مینمایند.

۲. در طی یکی دو سال اخیر اعضای احزاب تجزیه طلب کردی “کومله” و “دموکرات” مانند رامین حسین پناهی و زامیار مرادی مسلح دستگیر و اعدام شده اند. اما بسیاری از اپوزوسیون با بیانیه ها و مصاحبه های تلویزیونی مدعی دفاع از حقوق این خائنان شدند.

۳. سال گذشته رژیم حاکم بر ایران با هفت موشک نقطه زن پایگاه های نظامی حزب تجزیه طلب دموکرات کردستان در خاک کردستان عراق را هدف قرار داد اما واکنش اپوزوسیون طبق معمول همیشه متهم نمودن رژیم به آدم کشی، تجاوز و نقض حقوق بشر بود.

۴. آیا اپوزوسیون میتواند حماقت های بادکنکی روشنفکری را به کنار نهاده و با واقع بینی از سرکوب جریان های تجزیه طلب حمایت نماید یا حد اقل در رسانه ها سرکوب تجزیه طلبان و احکام اعدامشان را نقض حقوق بشر ننامد؟؟؟

آیا اپوزوسیون این اراده را دارد تا از ورود کاک فلان کس و کاک بیسار کس تجزیه طلب در رسانه های فارسی زبان خارج از کشور ممانعت به عمل آورد یا بر مبنای حماقت های روشنفکری بلوا و آشوب تجزیه طلبان در رسانه ها حق آزادی بیان تجزیه طلبان است.
شتر سواری دولا دولا میشود یا نمیشود؟؟؟

مازیار شکوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.