اخراج مریم رجوی و کادر سیاسی مجاهدین از فرانسه

الکس کوهلر ، دبیر کل کاخ الیزه ،در ۲۹ اکتبرآقای رئیس جمهور ، آقای ژان ایو لودریان وزیر اروپا ، امور خارجه را به حضور پذیرفت تا در باره برخی موضوعات اخیر در خاور میانه در پی درخواست آقای بون ، نماینده ویژه رئیس جمهور (که دو بار قبلا به ایران سفر کرده بود) رایزنی کند.

مسئله دیگری که در این جلسه بررسی شد ؛ فرانسه چهل سال است که یک سازمان مخالف جمهوری اسلامی را در خاک خود پذیرفته است.
پس از استقرار دائمی اعضای این سازمان در آلبانی ، فرانسه می تواند در برخورد با این سازمان تعهدات انسان دوستانه خود را در قبال رهبر و کادر های سیاسی این تشکیلات بازبینی نماید.
با توجه به پیامد های منفی فعالیت های مجاهدین خلق در خاک فرانسه، دولت فرانسه اقدام به اتخاذ برخی تصمیمات در قبال این تشکیلات می کند.

فرانسه ضمن حمایت بشر دوستانه از اعضای این سازمان در آلبانی، حضور کادر های این سازمان در خاک فرانسه را محدود می کند.
این ابتکار در راستای فشار اتحادیه اروپا به دولت ایران در مورد پایان دادن به بحران مسائل اتمی و موشکی می باشد.
فرانسه از نقش میانجیگر ی خود در رابطه با ایجاد صلح و ثبات در خاورمیانه دست بر نخواهد داشت.

2 دیدگاه‌

 1. فربد سلطانی گفت:

  مجاهدین خلق ( یا همان مزاحمین خلق ) یک گروه تروریستی هستند که با وجودی که خودشان را ایرانی میدانند در جنگ ایران و عراق بسیار بسیار خیانتها در حق ایران و ایرانی در پناه صدام حسین که دست دوستی داده بودن انجام دادن بسیاری از جوانان ایرانی را کُشتند.
  امروزه میبینیم بیش از نود درصد مردم ایران از این گروه تروریستی نفرت دارند و حمایت نمیکنند شما میتوانید آمار بگیرید تا بهتر و بیشتر متوجه بشوید . ( در ضمن تعدادی هم که از نسل جدید چه ایرانی و چه عراقی از این گروه حمایت میکنند تاریخچه و بیوگرافی این گروه را نمیفهمند وقتی می فهمند سریع نفرت خودشان را نشان میدهند .
  مردم دنیا بخصوص نسل جدید خواهان آرامش و روابط دوستانه با تمام دنیا هستند که این خصلت و فرهنگ در بین ایرانیان به وضوح دیده میشود )
  همچنین این گروه تروریستی مجاهدین برای آینده ایران و برای بشریت افکار خوبی در سر ندارند و بسیار بسیار بدتر و دروغگو تر از خمینی ملعون هندی زاده هستند .
  تنها راه نجات ایران و جهان
  تنها راه نجات خاورمیانه از جنگ و خونریزی
  تنها شاهزاده رضا پهلوی این خاندان ((( امتحان پس داده ))) پهلوی هستند .
  دنیا باید این را بفهمد و خواهد فهمید که با حمایت از شاهزاده رضا پهلوی منطقه سریع رنگ آرامش به خود خواهد گرفت بگونه ای که همه کشورها منافعشان بخوبی در منطقه حفظ شود .

 2. محمود گفت:

  این گروه در توهمات خیال انگیز خود بسر میبرند و افسوس که انسانی ب خاطر ایده های خود ب مملکت و هم میهن خود خیانت کند نفرین خدا به هم چنین افراد خیانتکار و ملعون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.