چارت سازمانی مصوب شورای مرکزی جبهه ملی ایران(سامان ششم)

در دنیای امروز تغییرات و تحولات شتاب بسیاری یافته است و در برابر این شتاب دنیای مدرن تشکل های سیاسی برای تداوم کارآیی و پویایی نیاز است خود را با ابزار، لوازم و ملزومات زمان همگام و همساز نمایند.
از اینرو جبهه ملی که از دیر پای ترین تشکل های سیاسی ایران می باشد و همواره نقش تعیین کننده ای در تحولات و ساخنار نظام سیاسی ایران داشته است برای تداوم نقش آفرینی خود در فضای سیاسی و تغییر و تحولات کشورضرورت نوسازی ساختاری را در خود احساس و با تشکیل یک کار گروه نسبت به تغییر ساختار نشکیلاتی اقدام نمود؛ این ساختار جدید که ساختاری پویا و بر اساس اندیشه و نظمی دموکراتیک طراحی گردیده است در آخرین نشست شورای مرکزی جبهه ملی ایران (سامان ششم) مورد بررسی و به اتفاق آرای حاضرین هموند شورای مرکزی مورد تأیید و تصویب قرار گرفت.

لازم به گفتن است که دفتر مردم داری جبهه ملی ایران (سامان ششم) به آدرس Emal:6thirannf@gmail.com به عنوان تنها مرجع ارتباطی شناخته شده و بیانیه ها و دیدگاه های منتشر شده فقط از این طریق و رسانه های اعلام شده مورد تأیید می باشد.

کانال تلگرامی جبهه ملی ایران (سامان ششم)و تارنمای جبهه ملی اروپا، مهستان وتارنمای باختر امروز در حال حاضر تنها ارگان رسانه ای و مورد تایید جبهه ملی ایران می باشند.
مواضع رسمی و سیاست گذاری های جبهه ملی ایران تنها از طریق رسانه های مورد تایید به آگاهی هموندان و هواداران رسانده خواهد شد و موارد انتشار یافته به نام جبهه ملی ایران(سامان ششم)در رسانه های دیگر تحت هر عنوان مورد تایید جبهه ملی ایران نمی باشد.

جبهه ملی ایران – سامان ششم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.