دلسوزی برای مجرمان خطرناک بندهای امنیتی

مدتی است که عملیات روانی دشمن در راستای معصوم نشان دادن مجرمین خطرناک تجزیه طلب و تروریست پر رنگ تر شده است. آنها چنین بازنمایی می کنند که گویی ضابطین قضایی یا امنیتی افراد بی گناهی را صرفا به دلیل انجام پاره ای از امور‌ عادی روزمره یا فعالیت های مفید به حال عموم ، بازداشت و دادگاه نیز آنها را به حبس محکوم کرده است.


اما هر کس اگر یک جستجوی ساده در شبکه های اجتماعی باقی مانده از این افراد انجام دهد پی به افکار شوم آنها خواهد برد. از تهدید نیروهای امنیتی و‌ انتظامی و‌ حتی دفاعی کشورمان تا تهدید و ارعاب شهروندان متعهد آذری که سعی در نصحیت و اندرز به این گونه اشخاص داشتند.
باز کردن پرچم اجنبی برفراز مقبره ستارخان تنها یک عمل ساده تجزیه طلبانه نیست بلکه دهن کنجی به حساسیت های ملت ایران و میراث ستارخان و انقلاب مشروطه است. سخنرانی در قبرستان و دعوت به جدایی طلبی وقیام مسلحانه هر چند امروزه به گورستان تاریخ سپرده شده اما قطعا کنشی از سرنیکخواهی و خیر عمومی نیست.
اکنون بقیه السیف شبکه همین افراد محبوس‌ سعی در پیشبرد پروپاگاندای معصومیت در این تئاتر وطن فروشی دارند. محور این تبلیغات سیاه نیز «اعتصاب غذا» است. اما کدام اعتصاب غذا؟!
در حالی که فرزندان این ملت گاهی دچار فقر و نداری هستند،خائنین و بی وطنان در «هتل» هایی که نام زندان بر آن گذاشته اند روزی سه وعده غذا دریافت می کنند و‌ زیر باد کولر به بحث های سیاسی شدید و غلیظ مشغول اند.
سوال این است که چرا باید به این مردمان بیوطن سرویس مجانی با هتلینگ رایگان داده شود و به حدی از گستاخی برسند که از آن به عنوان ابزار فشار استفاده کنند؟!


اگر این خائنین به جای استراحت و‌ تعطیلات در زیر باد کولر، به کار گرفته شوند تا بساط مفت خوری شان برچیده شود و‌ یا تحت بازجویی های فنی قرار بگیرند تا جایی که تمامی شبکه شان افشا شود، یا وعده های غذایی شان به سطح وعده هایی غذایی شهروندان وفادار و آزاد کاهش پیدا شود، بسیار مفیدتر به حال عموم خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.