ادعای آمریکا در باره قرار دادن نام سپاه پاسداران در لیست تروریسم

.سایت العربیه ، از فیک نیوز های منطقه خلیج فارس است و تعدادی مزدور و وطن فروش ایرانی با دریافت چند دلار ! در آن قلم فرسایی می کنند.
العربیه به نقل از سی ان ان و آن شبکه به نقل از نیویورک تایمز و او به نقل از سه مقام آمریکایی که معمولا هویت مشخصی ندارند . نوشت : “دولت ترامپ قصد دارد سپاه پاسداران را در لیست تروریستی قرار دهد”.
دستکم پس از حملات آمریکا به افغانستان و عراق ، ارتباط مرتب و برنامه ریزی شده میان مقامات نظامی و اطلاعاتی آمریکا با نمایندگان سپاه پاسدارن همواره بر قرار بوده است. این ارتباطات را به گفتگو های انتقادی تعبیر کرده اند.

در برخی موارد بحرانی که امنیت نیرو های نظامی آمریکا به خطر افتاده است، نیروهای اطلاعات و عملیات سپاه امنیت امریکایی ها را تضمین کرده اند.

حال با قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی ، قانونا آمریکا دیگر نباید با سپاه در ارتباط رسمی و غیر رسمی باشد. از تاریخی که نام سپاه پاسداران در لیست قرار بگیرد، سپاه به عنوان دشمن رسمی آمریکا قلمداد خواهد شد و هر جا این دو با یکدیگر روبرو شوند بایستی مبادرت به جنگ نمایند. مگر اینکه این اقدام نمایشی باشد مانند همه نمایشات چهل ساله آمریکا با جمهوری اسلامی.

به هر روی با این اقدام ، آمریکا نیرو هایش را در منطقه خاور میانه بدون حفاظت رها خواهد کرد. فراموش نکنیم ، وقتی رئیس جمهور آمریکا دزدانه برای چند ساعت با چراغ خاموش به عراق سفر کرد ، بنابراین در برابر خشم مسلمین منطقه علیه آمریکا و نیرو های وابسته به ایران ، این حماقت محسوب خواهد شد.
گمان می کنم ، آمریکا برای اجرای معامله قرن، یعنی گذاشتن کلاه گشاد بر سر اعراب و تجزیه خاک اعراب و واگذاری آن به اسرائیل به این نمایشات نیاز دارد.

فرامرز دادرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.