پاسخ سردبیر “باخترامروز” به حمایت جناب آقای کوروش زعیم(رئیس جبهه ملی ایران)

هموند محترم تشکیلات جبهه ملی ایران(سامان ششم)

جناب آقای کوروش زعیم

اطلاعیه رسمی شما در بابِ حمایت از اینجانب و تارنمای “باخترامروز” را دریافت کردم. از اینکه بنده حقیر را قابل دانسته تا با همیاری شما در راستای تحقق آرمانهای مرحوم “فاطمی” و “مصدق”، گامی پیش به سوی آینده میهن بگذاریم، سپاسگزارم.

از آنجایی که در طول تکاپوی “باخترامروز” در سه سالِ اخیر، حجمه تخریب ها و سنگ اندازیها به این رسانه از سوی جریانهای سیاسی داخل و خارج ایران بسیار بوده است، بی شک حمایتِ شخص شما و جبهه ملی ایران موجب دلگرمیِ مشتاقان و خوانندگانِ “باخترامروز” خواهدشد وبی گمان این پرسمان را میبایست به فالِ نیک گرفت.

در این برهه زمانی که عده ای در تلاشند تا با سواستفاده های مکررازنام “مصدق”، ایشان را به ابزاری برای پیشبرد اهداف سیاسی خود تبدیل کنند، و عده ای دگر از طریق وابستگی به جبهه غرب درحال آلترناتیوسازی برای آینده جوانان ایران زمین هستند، امید است که هم ما و هم شما در این زمینه آگاه و هشیار باشیم و دربرابر ایران ستیزان و کودتاچیانِ عصر خود ایستادگی کنیم .

بدون تردید تا به تحقق رسیدنِ “استقلال” و “آزادی” میهن مان مسیرِ بسیار دشواری در پیش خواهیم داشت، اما یقین دارم که با درایتِ شما و همچنین اتحادِ دیگر دوستانِ گرامی در “جبهه ملی ایران”، می توان به این مهم دست یافت.

بااحترام و سپاس

سردبیر تارنمای “باخترامروز”

وحید فرخنده خوی فرد

2 دیدگاه‌

  1. Vaheed گفت:

    به امید فردا و فرداهای آزاد و داشتن کشور آباد آباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.