حاج حشمت الله طبرزدی

چماقداری که در سفره ی رفسنجانی رشد یافت و نخستین کسی بود که گفت امام خامنه ای به دنبال چیست؟
او این روزها بعد از شکست های پی درپی در عرصه سیاسی و تلاش برای بازی کردن نقش یک مبارز آزادی خواه بعد از همراهی با تجزیه طلبان و تروریست ها و رضا پهلوی به این فکر افتاده تا دکتر محمدمصدق را مصادره به مطلوب نموده و از این نمد کلاهی برای خویش بسازد.
۱۴ اسفند سالروز درگذشت دکتر مصدق است و بنا به سنت دیرین نیروهای ملی و جبهه ملی ایران این روز را با حضور در قلعه ی احمد آباد آرامگاه مصدق گرامی می دارند.
حاج حشمت الله طبرزدی بعد از رسوایی اخیر در خصوص تلاش برای همبسته شدن با رضا پهلوی و دریافت پاسخ منفی از رضا پهلوی،کوشش می کند که با مانور کردن بر روی مصدق و ۱۴ اسفند شانس خود را دگر بار امتحان کند.
و این در شرایطی است که طبرزدی کوچکترین اشتراکی با نیروهای ملی و پیروان دکتر مصدق نداشته و از قضا اندیشه های شوم و مسموم او در خصوص فدرالیسم یا چند پاره نمودن ایران و همچنین همراهی با دشمنان فطری ملت ایران در تضاد کامل با آرمان های نیروهای ملی و مبارزین آرمان خواه و آزاده است.
شخص ایشان اگر به راستی می خواهد وزن سیاسی خود را بسنجد کافی است یک فراخوان ور روزهای دیگر اعلام نماید .که ملت ایران به او و اشخاص مزدور وطن فروشی چون هیچ او کوچکترین اهمیتی نمی دهند و به اثبات تجربه آقای طبرزدی نیک می داند که جایگاه سیاسی که تقریبا نزدیک به صفر بوده و از دایره خانواده اش تجاوز نمی کند.
به حکم آموزه های دموکراسی و آزادی باور داریم که فرصت طلبان بی مایه ای چون طبرزدی نیز حق فعالیت،اظهار نظر و آزادی بیان دارند اما اشخاصی چون او با کارنامه ای سیاه و آکنده از دروغ پردازی و شارلاتان بازی حق ندارند که از شخصیت های ملی در راستای اهداف پلید خود بهره برداری کنند.
هم میهنان
مبارزه ما از سویی با رژیم حاکم است و از سویی دیگر با اشخاصی اینچنین که اساسا در قاموس آنان آزادی خواهی و دموکراسی فقط و فقط در جهت منافع شخصی تبیین می شود.
به زودی تلاش خواهیم کرد نا ابعاد شخصیت این فرد و اهداف او را برای شما روشن کنیم.طبرزدی درحال روشنگری دانشجویان علیه جناح چپ در مقابل دانشگاه تهران!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.