چرا مجاهدین خلق به تاریخ علاقه ندارند؟

گروه مجاهدین و شخص مریم رجوی طوری از دمکراسی سخن میگوید که گویی از روز ازل اینها دمکرات بودند. این حزب انقدر بسته و محافظه کار است، که هنوز بعد ازگذشت چند دهه از حیاتش پاسخگو اعمال و رفتارش نبوده و مناظره با مخالفین یا حتی اپوزسیونی که بدنبال اتحاد است نداشته، حتی یک مصاحبه هم با تلوزیون های ایرانی نداشته و فقط سالیانه یک نمایش پروپاگاندا در فرانسه راه انداخته وبه ارسال بیانیه بسنده کرده که انهم از طریق تلوزیون رسمی خودشان (سیمای ازادی) منتشر شده. اما تاریخ سیاه خود را هیچگاه بازگو نکردند و سخنی از ان به میان نمی اورند . حتی اسناد مخفی حزب را هم منتشر نمیکنند که تاریخنگاران به ان بپردازند تا حداقل وقایع تاریخی را بی طرف و مستند بازگو و روشن کنند. و سخنی هم از تغییر سیاست کلان حزب به میان نمی اورند که چگونه حزبی با ایدئولوژی دشمنی با امپریالیسم مخصوصا از نوع امریکایی ان به جایی رسیده که عاشق امریکا و دولتهای ان به خصوص جمهوری خواهان شده و مقامات و نزدیکان به دولت را با هزینه های گزاف برای سخنرانی دعوت میکند. انها به قدری دشمن امریکا بودند که تعدادی از مستشاران امریکایی که در ایران مشغول کار بودند را به اسم اسلام و اعدام انقلابی ترور کردند. از جمله این اقدامات ترور سرهنگ پل ار شفر و سرهنگ جک اچ ترنر است که انها را در نزدیکی محل سکونتشان در قیطریه به طرز فجیعی گلوله باران کردند.  مورد دیگر جنایات سازمان ترور سرهنگ لوییس هاوکینز است که بدست وحید افراخته و علیرضا اشتیانی در زمانی رخ داد  که سرهنگ قصد عزیمت به سرکار را داشت. با چند گلوله به مغز و سینه اش اورا نیز ترور کردند. یکی دیگر از بی رحمانه ترین ترور های مجاهدین که به سبک داعش انجام شده ترور ژنرال هارولد پرایس بود که با انفجار بمب دست ساز در ماشین او صورت گرفت و در این واقعه ۲ زن بیگناه ایرانی کشته و ۴ تن نیز زخمی شدند . در راستای مبارزه با امریکا نیز ۳ مهندس امریکایی شرکت راکول اینترنشنال به نامهای رابرت کرونگارد و ویلیام کاترل و دونالد جی اسمیت را به گلوله بستند و کشتند. این تنها بخشی از تاریخ مجاهدین خلق است که من بازگو کردم ایا انها به این تناقض پاسخ خواهند داد؟ یا همچنان به دنبال حذف ان وقایع تروریستی هستند؟ یا شاید فکر میکنند با گذشت زمان از خاطره ها پاک خواهد شد ایا جوابی دارند که چگونه تغییر مرام دادند؟ و از ارزوی نابودی امریکا و سرمایه داری به اینجا رسیدند که التماس امریکا را میکنند  و دخیل بستند که انها را از لیست تروریستی خارج و مریم جوی را به عنوان یگانه اپوزسیون حکومت جمهوری اسلامی معرفی کنند که قرار است جانشین ان شود.

نیما عیسی پور

2 دیدگاه‌

  1. عباس گفت:

    این گروه خبیث در زمان جنگ ایران و عراق به کشور خیانت کردند و با صدام ملعون (کسی که خود را سردار قادسیه و شمشیر اعراب می نامید)همکاری کردند.فقط باید پاسخ اینکار را که در طول تاریخ هیچ ایرانی وطن پرستی فکر اینگونه خیانت‌ها را هم نمی کرد را در مقابل تاریخ و ملت ایران بدهند.

  2. Hossein گفت:

    پسترین انسانها جاسوس وخاین به وطن عستند این گروه بلریسظان از اونهم پسترن خانتی ما اینها کردن هیچ جانوری به وطن خود نمیکند از جاسوسی برای صدام واسرایل وکشتن دانشمندان هر کس ایران را دوست بدارد وزره ای جوهر وطن پرستی در وجودش باشد باشنیدن نام این خایین موهای بدنش سیخ می شو ننگ وذلت ابدی برانها باد وخواهد بود درتاریخ تا ابد از انها بعنوان خاین ترین یاد خواهد شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.