بوی نامطبوع در تهران و تفسیر تلویزیون های لوس آنجلسی

خبر بوی نامطبوع در تهران امروز پخش شد و گویا گروه های کوماندویی با دماغ های مجهز ! مشغول بو یابی در پایتخت ولایت فقیه می باشند. شنیدم سعید جلیلی از این بوی بد به عنوان فتنه زرد ! یاد کرده است. 
معمولا هر خبری در ایران منتشر می شود تعدادی کارشناس قرمه سبزی و از شیر مرغ تا جون آدمیزاد ! در کانال های به گفته شازده بخت برگشته ؛ فکسنی ، سریع مشغول تحلیل و تفسیر می شوند و آسمان و ریسمان را بهم می بافند و ساعت سرنگونی رژیم را تعیین می کنند . این ماجرا چند دهه است که ادامه دارد. این مفسرین تا حالا ؛ هفت بار بشارالاسد را کفن کرده اند، صد بار حوثی ها را شکست داده اند، ده ها بار قاسم سلیمانی را منفجر کرده و خامنه ای را مرحوم و جنتی را معدوم و چهل سال است رژیم را هر سال چند بار سرنگون کرده اند….
اخبار فردا در رسانه های فکسنی ؛

نتانیاهو گفت ، بوی بد تهران نتیجه انباشتن مواد رادیو اکتیو در دولقوز آباد تهران است.

به گفته تلویزیون افق ایران ، بوی بد تهران نتیجه چوسیدن دسته جمعی آخوندها پس از صرف چلوکبآب سلطانی با تخم مرغ و دوغ می بآشد. دکتر آغا زمانی کارشناس سلطنتی افزود ، به نظرم این بوی گاز خردل می باشد همان گازی که از دل خر استخراج می کنند و در سوریه هم بشار اسد استفاده می کرد و بعد رژیم آن را به نیویورک آورد و علیه منصور چاخانلو ! در متروی نیویورک استفاده کرد. آغا زمانی گفت آخوند ها در صدد براه انداختن جنگ شیمیایی – بیولوژیکی علیه مردم ایران می باشند.

همایون شهرامی کارشناس سیراب و شیردون ، بوی نامطبوع تهران ، به دلیل نزدیک شدن به چهلمین سال انقلاب اسلامی است ، تهران به ما می گوید گندش در آمد ، ما هستیم ! من پنجاه سآل پیش این ها رو پیش بینی کردم. برای مقابله با بوی بد پرچم بخرید و دم پنجره ها بذارید.

مدیر احمق تی وی ، من فرک کنم میخواد زلزله ای ، چیزی بیاد یا بترکه و ازحالا گندش در اومده ، کتاب بخونید جانم ، کتاب های بیژن خلیلی را بخرید . آسرآئیل تنها دموکراسی خاورمیانه آست. چارشنبه ها هم بلیط بخت آزمایی بخرین ، روز شانس است.

کارشناس مجاهدین ، این بو های بد، نوید سرنگونی رژیم آخوندی و پیروزی مریم مهر تآبان است . مریم مهر تابان، می بریمت به تهران. با آمدن مریم همه بو های بد به عطر شانل نمره پنج تبدیل می شوند و همه ثروتمند خواهند شد و در آینده یکی از صادرات جمهوری دموکراتیک اسلامی مجاهدین ! شانل نمره پنج می باشد و با این کار مشت محکمی به دهان فرانسه خواهیم زد. ضمنا این بوی بد را برادر مسعود قبلا پیش بینی کرده بود.

اعلامیه شازده در مورد بوی بد، شازده فرمودند بوی بد تهران نتیجه خوردن تخم مرغ زیاد می بآشد چون گوشت و دیگر ارزاق گران هستند و مردم ناچارند با تخم مرغ مرغ و تخم مرغ غاز و تخم مرغ کفتر و تخم مرغ گنجشک و تخم مرغ لاک پشت و … صد نوع غذای تخم مرغی و تخمی ! درست کنند ، در نتیجه همه مستراح های پایتخت مملو از بوی تخم مرغ پخته شده است حتی شنیدم مستراح کاخ هم بوی بد می دهد. شیخ علیشاه روحت شاد.

زندانی تواب سابق ، بوی بد تهران مربوط به زندان های رژیم است، من خودم شاهد بودم ، از بس نهار و شام نخود ، لوبیا و عدس می دادند من خودم تجربه دارم چون خودم تا صبح بو می کشیدم. 
من خودم بدون تقلب در این مورد کتاب هم نوشتم و مدتی هم درحقوق بشر سازمان ملل کار می کردم . قبلا چهار راه هم بند می آوردم.

طرفداران ترامپ، درود بر ترامپ شیر دل ، آین بوی بد نشاندهنده علامت حمله به ایران است. و این روس ها و چینی ها گند ها زدند به ایران. 
و هم چنین ادامه خواهد داشت.

فرامرز دادرس

3 دیدگاه‌

 1. jahan گفت:

  درود بر جناب دادرس عزیز

 2. سینا س. گفت:

  جناب دادرس گرامی
  با درود و خسته نباشید خدمت شما عزیز خستگی ناپذیر
  درود بر شما که در این روزگاری که همه دشمنان جمهوری اسلامی از حسادت دارند می ترکند و چشم دیدن یاورانی چون شما گرامی را ندارند،همچنان نستوه و یک تنه در مقابل این بیریشگان قرار گرفته اید.جناب دادرس،یکی از دوستان از جنابعالی تعریف می کردند و می گفتند اتفاقا درباره این موضوع هم کلی با هم شوخی کرده اید.البته ایشان می گفتند که آن بوی گند تخم مرغ حتی انگار از دهان شما هم به مشامش می رسیده و وقتی از شما درباره علت پرسیده،شما پاسخ داده اید که بله.بالاخره هرچی باشد ته مانده سفره آخوندها و گوه مردم ایران با پست سفارشی خدمت شما در فرانسه هم میرسد و این هم به ناچار یکی از عوارض سو جیره خواری آخوندها و جمهوری اسلامی است.ایشان حتی اشاره کردند که اندکی چیزی قهوه ای رنگ دور و بر دهان شما هم بوده و وقتی از سر کنجکاوی علت را پرسیدند،شما گفتید که این هم اندکی از گوه‌شازده است که شما در برنامه خود باخاله نورشید تناول کرده اید.در پایان از تمام زحمات شما تشکر می کنم و برایتان آرزوی روزهایی پربرکت تر دارم.ما همیشه سپاسگذار ایران دوستانی واقعی همچون شما هستیم و خواهیم بود.
  با تقدیم احترامات فراوان

 3. کریم گفت:

  با سلام
  جناب دادرس شما تا دیروز (منظورم یکسال پیش بود!!) در برنامه های تلویزیون مهین(سعید بهبهانی) و کانال۱ (شهرام همایون) به عنوان کارشناس مسائل امنیتی حضور داشید.با توجه به متن این مقاله خواننده برایش سوال ایجاد میشود که شما در حال حاضر دارید نرمش قهرمانانه میدهید؟ یا چرخش قهرمانانه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.