وطن فروشی که استعفا داد

جمال پورکریم یکی از اعضای حزب تجزیه طلبِ “حزب دمکرات کردستان” به دلیل فشار افکار عمومی استعفا داد. این فردِ وطن فروش که در آخرین اظهار نظر خود از تروریستهای رژیم اهواز حمایت کرده بود ، تصمیم گرفت شرِ وجود ِ نامبارکِ خود را از فضای سیاسی پارسی زبانان کم کند.

این فرد در پیام استعفای خود اینگونه آورده است:


بدینوسیلە اعلام میدارم کە از این تاریخ هیچ ارتباط ارگانی و تشکیلاتی با حزب دمکرات کوردستان ایران ندارم.باور بە تلاش در جهت دستیابی بە استقلال ملتم در کوردستان تحت اشغال ایران و تشکیل دولت کوردستان را دارم.فدرالیسم و مدلهایی از این نوع برای دستیابی ملتم بە حق و حقوق ملی، جوابگو نیستند و نمیتوانند ملتم را از یوغ استعمار واستثمار رهایی بخشند.در برابر مبارزات حزب دمکرات کوردستان ایران و شهیدان قاضی، قاسملو و شرفکندی سر تعظیم و احترام فرود می آورم و تا اخرین قطرە خون بە راه و مکتب و آرمانشان وفادار خواهم ماند.


بعد از آنکە افکار و باورم را در خصوص استقلال کوردستان روژهلات اعلام کردم، برخی از احزاب پان ایرانیسم و تمامیت خواه ایرانی و عدەای از احزاب فدرالیست طلب، فشارها را بر حزب دمکرات کوردستان ایران افزایش دادەاند کە چگونە است جمال پورکریم بعنوان عضو حزب دمکرات چنین نقطە نظرات و افکاری دارد؟ اینجانب نیز برای آنکە سد راهی در برابر سیاستهای حزب دمکرات کوردستان ایران نباشم، استعفای خود را از عضویت در حزب دمکرات کوردستان ایران اعلام میدارم و بعنوان یک فرد مستقل و باورمند بە استقلال کوردستان،بە تلاشهایم در این راه ادامە خواهم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.