اشک تمساح اپوزیسیون قلابی، “دولت پنهان” و مایک پامپئو برای مردم ایران

مطابق معمول، با تظاهرات مردم درباره گرانی بنزین، اپوزیسیون قلابی بلافاصله “حمایت” خودرا از مردم اعلام کرد. انواع و اقسام توییت‌ها فرستاده شد؛ مردم به ادامه تظاهرات تشویق شدند، و فرح پهلوی بیانیه‌ای در “حمایت” از مردم صادر نمود که در آن در وسط معرکه نرخ تعین نمود و از “پادشاه فقیه” یاد کرد، و از مردم هم خواست یاد آنهارا در شعار‌های خود گرامی‌ بدارند!

از طرف دیگر، مایک پامپئو وزیر خارجه آمریکا در توییتی نوشت:

“پس از چهل سال بیداد، مردم پر افتخار ایران درمورد سوء استفاده های حکومتشان ساکت نمی نشینند. ما هم ساکت نخواهیم ماند. من پیامی برای مردم ایران دارم: ایالات متحده صدای شما را می شنود. ایالات متحده از شما حمایت می کند با شماست.”

اپوزیسیون قلابی و اربابان امریکایی آنها به این نکته اشاره نمیکنند که تحریم‌های اقتصادی کمر شکن آمریکا خود یک عامل مهم در به وجود آوردن شرایط کنونی است. پامپئو طراح این تحریم‌ها و اپوزیسیون قلابی مهمترین مشوق آنها در خارج از کشور بوده است. اپوزیسیون قلابی شب و روز خواهان تشدید این تحریم‌ها بوده، و هر روز بر طبل جنگ اقتصادی کوبیده است، با این امید که در نهایت جنگ اقتصادی تبدیل به جنگ نظامی شود. یک کودن در یکی‌ از صفحه‌های فیسبوک نوشته بود، “ترامپ خواهان جنگ نیست، و بنا بر این تظاهرات مردم ایران را سوریه دیگر نخواهد کرد” و مردم را به ادامه این تظاهرات تشویق نمود

ضلع سوم این مثلث و متحد پامپئو و اپوزیسیون قلابی در ایران، یعنی‌ “دولت پنهان” نیز وارد معرکه شده است. مجمع تشخیص مصلحت نظام، که همه اعضای آن از طرف آقای خامنه‌ای منصوب میشوند، از خود رفع مسئولیت نمود. سرلشگر محمد علی‌ جعفری فرمانده سابق سپاه دولت را مسول گرانی و بالا رفتن قیمت کالا ها، از جمله بنزین دانست، در حالیکه شرکت‌های وابسته به سپاه و مافیای وابسته به “دولت پنهان” با کمک دولت محمود احمدی‌نژاد، “فرزند سپاه” [به تعبیر سرتیپ محمد باقر ذوالقدر] فساد را ساختاری نموده و مملکت را غارت کردند. در عین حال چندین بنیاد بزرگ اقتصادی که توسط آقای خامنه‌ای و “دولت پنهان” کنترل میشوند، هر سال هزاران میلیارد تومان درامد دارند، ولی‌ یک تومان هم مالیات نمیدهند، و در همان حال همان مافیای اقتصادی بنزین ارزان را به ترکیه و دیگر کشور‌های همسایه قاچاق نموده و سود نجومی میبرد.

همه اینها برای مردم اشک تمساح میریزند.

محمد سهیمی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.