اشوه های مستر کی روش (خداوند پیشنهادات)را کجای دلمان بگذاریم!

به جرات می گویم که اگر قرارداد یک هفته ایی به کی روش پیشنهاد بشود با سر می پذیرد چه برسد قراردادشش ماهه!

این ناز و کرشمه ها نیز تنها برای گرفتن آپشن های بیشتر از تاج و فدراسیون نشین ها می باشد.

به راستی در این اوضاع و احوال ایران سرمربی سابق تیم ملی هم برای مردم و فوتبال ایران پشت چشم نازک می کند تا نازش خریدار پیدا کند!

زمانی که رئیس جمهور ایران مشکلات روز افزون کشور را به پاشنه چپ اش  حواله می دهد ،و شعور ملت را به سخره می گیرد توقعی از کی روش نباید داشت!؟

کی روش بار دیگر در برنامه نود ثابت نمود قاعده بازی در ایران را بخوبی می داند و برای تامین منافع اش با هر شرایطی کنار می آید ،صد البته با روش ها،سیاست های مختص خودش که توانسته نزدیک هشت سال در ایران دوام بیاورد.

جناب کی روش که به کمک تیم رسانه ایی اش در تمام این سالها فضای رسانه ها را پیش برده که مردم و فوتبال ایران را مدیون و زیر بلیط ایشان تلقی کنیم،پیشنهادهایی کذایی که تنها ساخته و پرداخته قلم فروش هایی است که جیره و مواجب هزار دلاری و سفرهای خارجی دستمزد خوش خدمتی شان به مرد پرتغالی می باشد.

کی روش در پاسخ مجری نود که پرسید چه اصراری به دعوت بازیکنی است که با رفتار غیر حرفه ایی از خدمت به تیم ملی امتناع کرده است چیست؟شروع به فرافکنی نمود و تفاوت کنار گذاشتن رحمتی و عقیلی را به موضوع ترخیص و طی کردن مراحل اداری کنارگیری از تیم ملی را پیش کشید!

در این چند ساعت بعد از حرف های سرمربی سابق تیم ملی جستجوی گسترده ایی را در سایت ها و سایر اهالی فوتبال صورت دادیم ،به گمان اینکه ما به اندازه مرد پرتغالی از قواعد فوتبال آگاهی نداریم.حتی با فدراسیون فوتبال آلمان مکاتبه نمودیم تا در جریان کنارگیری ستاره ترک تبار ژرمن ها قرار بگیریم،جالب است بدانید هرچه بیشتر تحقیق می کنیم متوجه می شویم کی روش ایستگاه مردم را گرفته است.مگر تیم ملی پادگان است و یا شرکت تجاری ست که بازیکنی در صورت عدم تمایل به همکاری به کارگزینی برود و استعفاء کتبی بنویسد و فرم های خروج پر کند!؟بس کنید و مردم را جیگر فرض نکنید.کی روش استاد جوسازی  است بخاطر اینکه به اهالی فوتبال القاء کند اصرار بی دلیل و مروموز اش به سردار آزمون منافاتی با بازیکن سالاری ندارد بحث را به سمت و سوی موضوعات دین و مذهب کشاند و با به میان کشیدند چند جمله مجهول و کلی گویی خواستار پایان دادن سوال فردوسی پور شد.

مستر کی روش در اینکه چگونه هنوز تکلیف خودش مشخص نشده است و سمت رسمی ندارد ،از چه کانالی اسامی ملی پوشان آن هم پیامکی به اردو دعوت شدند ،دچار سرگیجه شد و یکی میخ زد و دیگری به مغز خودش که هیچ وجه زیر بار عنوان سرمربی تیم ملی نمی رفت.

بزرگوار جنابعالی مگر پیش ازجام جهانی در پاسخ مدیران فدراسیون برای مذاکره و امضاء قرارداد تا پایان جام ملتهای امارات با رسانه ها گفتگو نکردید و این پیشنهادات را توهین به خود و همکاران تان تلقی نکردید؟گفتید بگذارید بنده هم سایر پیشنهادات را بررسی کنم و با وجود مشکلات موجود فضای همکاری را روشن نمی بینید!حال در تهران چکار می کنید؟شما هم بقول معروف با دست پس می زنید و با پا پیش می کشید.خودتان بهتر می دانید هیچ نقطه ای از دنیا به اندازه ایران به شما فضا نمی دهند که هر گربه ایی که بخواهید برقصانید.

کی روش مگر چکاره است که مانند بانیان موسسات خیریه از همگان در خواست کمک مالی می کند؟اگر سرمربی ایران شدید تنها در چهاچوب اختیارات فنی تان کار کنید و اگر شرایط را با اصول کاریتان فراهم نبود به پیشنهادات دیگرتان (اگر پیشنهادی باشد )پاسخ دهید.

آقای پیشنهادات بی پایان بعد از جام جهانی عالم و آدم از موضوع گفتگوی مجید حسینی در برنامه تلویزیونی و داستان بازی کردن اش در این رقابتها آگاهی داشتندو تا مدتها سوژه طنز فضای رسانه ایی و مجازی بود،چطور باور کنیم شما که مدیر رسانه ایی اختصاصی خود را دارید و از آرین قاسمی تا نوچه هایتان در رسانه ها این جریان را برایتان تعریف نکردند؟و شما بعنوان فرد تحصیلکرده بعد شنیدن موضوع از فردوسی پور بازیکن جوان را تحقیر نمودید و او را احمق خطاب کردید!از جنابعالی که ادعای فهم و شعورتان می شود هم می توان این کلمات رکیک را شنید.

شما به عادل گفتید پیشنهاد کلمبیا و آرژانتین در نوامبر برای بازی دوستانه هیچ سودی برای فوتبال ایران ندارد وچون مبلغ یک میلیون دلار درخواست نمودند امکان برگزاری وجود ندارد!؟

خدمت شما باید عرض کنیم در عصر ارتباطات دروغگویی جواب نمی دهند،کارگزار و ایجنت  مربوطه پیشنهاد ششصد هزار دلاری و پرداخت هزینه کاروان تاسقف چهل نفر را بصورت ریز در فاکس ارسالی به کمیته بین الملل درج نموده است.بنابراین عدم پذیرش این دو دیدار تدارکاتی مناسب و جذاب می تواند دلای لی غیر فنی از سوی شما داشته باشد.شاید شما دلتان می خواهد مانند بازی با تیم گمنام سیرالئون و سایر  حریفان گمنامی که ایجنت و رفیق شفیقتان بامداد میرزایی جور کرد و کار به شکایت کشید و بازیکنان کارتن خوابشان را به زور راهی کشورشان کردند.این را هم می دانیم شما دلتان نمی خواهد پاداش دلاری برد هااز کف بدهید و رنکینگ کذایی فیفا  را حفظ کنید.به همگان ثابت کنید که پورسانتی بین شما ،بامداد میرزایی و شرکت اش در میان نیست.

حرفهای پایانی کی روش در مورد سامان قدوس و بهره گرفتن بیشتر از او و کیفیت فنی اش  در بازی های جام ملتها،پاسخی به فردوسی پور داد که مشخص نمود تاکتیک تیم ملی در جام ملتها همان پرس  از جلو و دفاع چند لایه است !وبه گفته خودتان نیازتان یازده جنگجو است و بازیکنان خلاق و تکنیکی در پازل تاکتیکی جنابعالی فرصت کمی پیدا خواهند کرد.

امیدوارم در زمستان دیگر شاهد تاکتیک اتوبوسی در مقابل رقبای آسیایی نباشیم، زیرا این رقابتها آخرین فرصت  جنابعالی بعد از هشت سال کار در ایران خواهد بود!و هیچ مقامی بغیر از قهرمانی آسیا پذیرفته نخواهد بود ،زیرا در آسیا برای دوم هم تره خرد نمی کنند.

رئیس و سایر عوامل فدراسیون نیز نبایست از دادن آپشن های پر منفعت به مرد پرتغالی تبعیت نمایند و در صورت کسب حذف و نیمه نهایی ایشان اخراج و غرامت دریافت شود.

حمیدجباری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.