درباره ما

“باخترامروز” نشریه ای برای تمام فصول

” باخترامروز ” یک سایت سیاسی ، اجتماعی انقلابی است که باشرایط حساس کنونی ایران ، خاورمیانه و جهان فعالیت خواهد کرد. هدف از راه اندازیِ این نشریه ، تلاش برای ایرانی مستقل وآزاد با تمام مردمِ (کرد،بلوچ،ترکمن،آذری،لر،عرب و…) است و مرزبندی ها نسبت به خط قرمزها اعم از ایران ستیزان ، تجزیه طلبها ، و احزاب وگروههایی که با دشمنان قسم خورده ایران هم پیمان شده اند ، کاملا متمایز می باشد.
در این برهه زمانی که اکثر اپوزسیون های مخالف جمهوری اسلامی برای تغییرِ سیاسی در ایران به کشورهای بیگانه دخیل بسته اند ، رسانه “باختر امروز” در صدد است تا با ایجاد اتحاد میان نیروهای بنیاد ملی ، ساختار مبارزاتی را ترمیم و اعتماد را باردیگر به مردم شریف ایران هدیه دهد. لذا مسیری که ” باخترامروز ” درپیش گرفته است ، استمرار راهِ امیرکبیر،انقلاب مشروطیت ، ملی شدن صنعت نفت وفروهرها و فاطمی ها، می باشد.
همچنین نام “باخترامروز” هم از روزنامه شهید “دکترحسین فاطمی” الهام گرفته شده است تا ازاین طریق ، یاد و راه استقلال و آزادی ایران ، طبق وصیت آن جانباخته راه میهن ، همچنان پابرجا و مستمر باشد.
تلاش برای آزادی ، آگاهی و پیشرفت یکی از مهمترین اهداف امروز کشور می باشد وما معتقدیم جهت ساختنِ آینده ایران تمامی شهروندان ایران باهرعقیده ،مذهب و نژادی باید متحد شوند. رمز این پیروزی در پایبند بودن به “استقلال” و “آزادی” است تا بتوانیم کنار یکدیگر در برابر مستبدان داخلی وخارجی ، توانایی مبارزه را داشته باشیم.
بی شک در این راه ما بیش از اندازه به همراهی یاران گرامی و دلسوزان ایران نیازمندیم تا دست در دست هم برای “ایران” بپاخیزیم.
قابل ذکر است که مقالات و نگارش نویسندگان محترم در بخش “تحلیل ها” صرفا نظرات و عقاید شخصی خود آنهاست و همچنین مسولیت این مطالب صرفا با شخص نویسنده می باشد. لذا نشریه “باخترامروز” در راستای آزادی بیان از تمامی گفتمان ها در چهارچوب توسعه ایران حمایت خواهد کرد اما در رابطه با تایید آنها هیچگونه مسولیتی را نمی پذیرد.
لطفا مطالب ، مقالات ، همچنین اخبار ایران و جهان را در چارچوبِ مقاله ، خبر ، عکس ، فیلم و… را به آدرس ذیل ارسال نمایید:

Email : contact@bakhtare-emruz.com

هییت تحریریه سایت “باخترامروز”